fbpx

Aby zapisać się na zajęcia zadzwoń pod nr tel.
781 562 348 i zapytaj o dostępne terminy

Jesteśmy do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu 🙂

English King

Siedziba naszej szkoły

FAQ

Często zadawane pytania

Jak wygląda płatność?

Przyjmujemy płatności przelewem w ratach miesięcznych.

Kto uczy w Państwa szkole?

Nasza kadra składa się z kompetentnych, cierpliwych i zaangażowanych lektorów, którzy ukończyli anglistykę. Nauczanie jest naszą pasją i życiową misją. Jesteśmy profesjonalistami, którzy przez lata mozolnej pracy opanowali sztukę przekazywania wiedzy. Robimy to skutecznie i przy zachowaniu najwyższych standardów.

Gdzie znajduje się szkoła?

Nasz adres to al. Piłsudskiego 56, 34-300 Żywiec. Szkoła znajduje się na pierwszym piętrze budynku o kolorze brzoskwiniowym w bliskiej odległości od komendy policji. Na parterze znajduje się sklep odzieżowy 2be Style.

Kiedy zobaczę rezultaty nauki?

Nasza metoda skonstruowana jest w sposób, który pozwala robić oraz mierzyć postępy z tygodnia na tydzień, ale żeby zyskać swobodę w codziennej komunikacji potrzeba co najmniej roku nauki. Tyle samo czasu zajmuje solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury.

Jak często odbywają się zajęcia?

Większość zajęć odbywa się raz w tygodniu, ale istnieje możliwość odbycia bardziej intensywnego kursu na zasadzie podwójnej lekcji jednego dnia lub zajęć dwa razy w tygodniu.

Czy chcesz, żeby twoje dziecko z chęcią uczyło się angielskiego, potrafiło swobodnie dogadać się za granicą i świetnie zdało egzaminy? A może samemu chcesz się nauczyć?

Zapisz siebie lub dziecko na ciekawe i nieszablonowe zajęcia, które sprostają
twoim oczekiwaniom i będą najlepszą inwestycją w przyszłość.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Angielski dla uczniów szkół podstawowych
i średnich oraz wiecznie początkujących dorosłych. Żywiec al. Piłsudskiego 56

Tel. 781 562 348

Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00

info@englishking.pl

© 2020 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.