fbpx

Wypełnij formularz i zapisz dziecko na pierwszą, bezpłatną lekcję w dogodnym dla Ciebie terminie

Lub możesz zadzwonić do nas i zrobić to telefoniczne. Zjedź niżej i zobacz kiedy odbywają się bezpłatne 45 min. zajęcia dla różnych grup wiekowych. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu 🙂

English King

Siedziba naszej szkoły

FAQ

Często zadawane pytania

Jak wygląda płatność?

Pierwsze zajęcia są darmowe i niezobowiązujące. Za kolejne lekcje przyjmujemy płatność przelewem w ratach miesięcznych. 

Kto uczy w Państwa szkole?

Nasza kadra składa się z kompetentnych, cierpliwych i zaangażowanych lektorów, którzy ukończyli anglistykę. Nauczanie jest naszą pasją i życiową misją. Jesteśmy profesjonalistami, którzy przez lata mozolnej pracy opanowali sztukę przekazywania wiedzy. Robimy to skutecznie i przy zachowaniu najwyższych standardów.

Dlaczego tak drogo?

Cena kursów jest adekwatna do naszych usług. Czy cena jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze kursu językowego dla dziecka? Naszym zdaniem nie. Liczy się wartość produktu i efekty. Wkładamy wiele wysiłku w opracowywanie kursów i ulepszanie naszej metody nauczania. Nieustanie szkolimy się, aby nasi uczniowie przyswajali wiedzę jeszcze skuteczniej i szybciej. Kosztuje nas to czas, pieniądze i energię oraz ma wpływ na cenę lekcji.

Gdzie znajduje się szkoła?

Nasz adres to al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56, 34-300 Żywiec. Szkoła znajduje się na pierwszym piętrze budynku o kolorze brzoskwiniowym naprzeciwko Galerii Kolorowa. Na parterze znajduje się sklep odzieżowy 2be Style.

Kiedy zobaczę rezultaty nauki?

Nasza metoda skonstruowana jest w sposób, który pozwala robić oraz mierzyć postępy z tygodnia na tydzień, ale żeby zyskać swobodę w codziennej komunikacji potrzeba co najmniej roku nauki. Tyle samo czasu zajmuje solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury.

Jak często odbywają się zajęcia?

Większość zajęć odbywa się raz w tygodniu, ale istnieje możliwość odbycia bardziej intensywnego kursu na zasadzie podwójnej lekcji jednego dnia lub zajęć dwa razy w tygodniu.

Czy chcesz, żeby twoje dziecko z chęcią uczyło się angielskiego, potrafiło swobodnie dogadać się za granicą i świetnie zdało egzaminy? A może samemu chcesz się nauczyć?

Zapisz siebie lub dziecko na darmową lekcję pokazową telefonicznie lub przez tą stronę. Tylko do końca września możesz przetestować nas bezpłatnie. Przekonasz się, że zajęcia w naszej szkole sprostają twoim oczekiwaniom i będą najlepszą inwestycją w przyszłość.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Angielski dla uczniów szkół podstawowych
i średnich oraz wiecznie początkujących dorosłych. Żywiec al. Piłsudskiego 56

Tel. 781 562 348

Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 22:00

info@englishking.pl

© 2020 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.