fbpx

Szanowny Kliencie,

aby zapisać dziecko na bezpłatną lekcję próbną wypełnij poniższy formularz

Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu zajęć. Wypełnienie formularza i odbycie lekcji próbnej nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy i płatności.

W polu KLIENT wpisz swoje imię i nazwisko. Aby zapisać więcej niż jedno dziecko, w polach UCZNIA wpisz wszystkie dane dzieci. Jeśli sam zapisujesz się na zajęcia, pola dotyczące ucznia zostaw puste. Twoje dane są u nas bezpieczne. W razie pytań zadzwoń do nas: tel. 781 562 348, 507 853 678.

  W jaki sposób chciałbyś się z nami skontaktować?

  Administratorem twoich danych osobowych jest firma LOGOS Jakub Pyclik Aleja Piłsudskiego 56 34-300 Żywiec NIP 5532552553. Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie przez nas twoich danych.

  FAQ

  Często zadawane pytania

  Jak wygląda płatność?

  Przyjmujemy płatności przelewem w ratach miesięcznych.

  Kto uczy w Państwa szkole?

  Nasza kadra składa się z kompetentnych, cierpliwych i zaangażowanych lektorów, którzy ukończyli anglistykę. Nauczanie jest naszą pasją i życiową misją. Jesteśmy profesjonalistami, którzy przez lata mozolnej pracy opanowali sztukę przekazywania wiedzy. Robimy to skutecznie i przy zachowaniu najwyższych standardów.

  Gdzie znajduje się szkoła?

  Nasz adres to Aleja Piłsudskiego 56, 34-300 Żywiec. Szkoła znajduje się na pierwszym piętrze budynku o kolorze brzoskwiniowym w bliskiej odległości od komendy policji. Na parterze znajduje się sklep odzieżowy 2be Style.

  Kiedy zobaczę rezultaty nauki?

  Nasza metoda skonstruowana jest w sposób, który pozwala robić oraz mierzyć postępy z tygodnia na tydzień, ale żeby zyskać swobodę w codziennej komunikacji potrzeba co najmniej roku nauki. 

  Jak często odbywają się zajęcia?

  Większość zajęć odbywa się raz w tygodniu, ale istnieje możliwość odbycia bardziej intensywnego kursu na zasadzie podwójnej lekcji jednego dnia lub zajęć dwa razy w tygodniu.

  Nauka języka może być przyjemna i skuteczna. English King pomoże Ci mówić po angielsku płynnie, swobodnie i z pewnością siebie.

  Zapisz dziecko lub siebie na ciekawe i nieszablonowe zajęcia, które sprostają
  twoim oczekiwaniom i będą najlepszą inwestycją w przyszłość.

  ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

  Angielski dla uczniów szkół podstawowych
  i średnich oraz wiecznie początkujących dorosłych. Żywiec al. Piłsudskiego 56

  Tel. 781 562 348, 507 853 678

  Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00

  info@englishking.pl

  © 2021 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.