fbpx

O nas

English King to szkoła językowa tworzona przez ludzi z pasją do nauczania. Naszym celem jest przekazanie kursantom umiejętności płynnego i swobodnego mówienia w języku angielskim i sprawnego używania go w życiowych sytuacjach. Cel ten skutecznie realizujemy od 2018 roku. Prowadzimy zajęcia w Żywcu w dwóch oddziałach dla różnych grup wiekowych: na ul. Jana III Sobieskiego 16 (dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat) oraz na Alei Piłsudskiego 56 (dla młodzieży i dorosłych). Kadrę naszych nauczycieli tworzą lektorzy, których cechuje profesjonalne podejście do klientów oraz kursantów, pełne zaangażowanie w wykonywanie swojej pracy i zarażająca optymizmem energia. Nasi nauczyciele mają wsparcie w dziale metodycznym, który wypracował skuteczną formę nauczania języka angielskiego – metodę English King™.

Wybierz naszą szkołę

Co mówią nasi kursanci?

Zajęcia języka angielskiego w szkole English king bardzo mi się podobają. Lekcje są bardzo ciekawe i urozmaicone – pomagają przełamać barierę językową. Jest tutaj bardzo nowocześnie. Korzystamy z różnych programów, które ułatwiają naukę.

Ania

Uczennica liceum

Dzięki metodzie English King™ zrozumiałam zasadę działania języka angielskiego i bez większych problemów opanowałam go w komunikatywnej formie, która umożliwiła mi zdanie matury oraz liczne wyjazdy zagraniczne. Doskonała metoda, która łączy w sobie skuteczność i praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy. Zdecydowanie polecam!

Patrycja

Maturzystka

Czy chcesz, żeby twoje dziecko z chęcią uczyło się angielskiego, potrafiło swobodnie dogadać się za granicą i świetnie zdało egzaminy? A może samemu chcesz się nauczyć?

Zapisz siebie lub dziecko na ciekawe i nieszablonowe zajęcia, które sprostają
twoim oczekiwaniom i będą najlepszą inwestycją w przyszłość.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Angielski dla dzieci przedszkolnych, wczesnoszkolnych, młodzieży oraz wiecznie początkujących w każdym wieku

Żywiec
Jana III Sobieskiego 16 (obok basenu) - dzieci
Aleja Piłsudskiego 56 (obok Kolorowej) - młodzież i dorośli

Tel. 669 474 258

info@englishking.pl

© 2022 LOGOS. Wszelkie prawa zastrzeżone.