fbpx

Poznaj szkołę językową English King

 

Nazywamy się English King, ponieważ w kwestii nauki języka angielskiego dążymy do tego, co najlepsze, najwyższe w hierarchii, a taką rzecz symbolizuje właśnie słowo “king” – król. Robimy wszystko, aby nasza szkoła była królową wśród szkół językowych, najlepszym i najatrakcyjniejszym wyborem na rynku, a nasze zajęcia odznaczały się najwyższą jakością. Nazwę English King traktujemy też jako wezwanie dla Ciebie, nasz Drogi Kursancie, abyś Ty stał się English Kingiem, abyś opanował język angielski na takim poziomie, jaki potrzebujesz. Kraj języka, którego uczymy- Anglia – posiada bogatą historię związaną z monarchią, władzą królewską. Ucząc angielskiego staramy się przekazać naszym kursantom jak najwięcej fascynującej angielskiej historii i kultury, które są nierozerwalnie związane z językiem. Dodatkowo angielski jest królem wszystkich języków świata, a jego znajomość jest niezwykle pożądaną i niezbędną umiejętnością na rynku pracy. Umożliwia też skuteczne porozumiewanie się z obcokrajowcami i zawieranie ciekawych znajomości z ludźmi z różnych zakątków globu.

Galeria zdjęć

Rozpocznij przyjemną naukę, która sprawi, że będziesz mówić po angielsku płynnie i z pewnością siebie

Dowiedz się w jaki sposób możesz zarezerwować miejsce na naszym kursie lub zapisać się na niezobowiązujące zajęcia pokazowe.

ZAPISZ SIĘ

Skuteczne, angażujące i rozwijające zajęcia języka angielskiego dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży, dorosłych oraz firm

© 2023 LOGOS. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żywiec
ul. Jana III Sobieskiego 16 (obok basenu)
Aleja Piłsudskiego 56
(w pobliżu Galerii Kolorowa)

Tel. 669 474 258

info@englishking.pl