fbpx

O naszej szkole

Otwierając English King pragnęliśmy stworzyć miejsce, które nie tylko przekaże wiedzę i przyniesie praktyczne korzyści np. w postaci zdania egzaminów i zdobycia certyfikatów, ale też uczyni kursanta lepszym, poprzez ukazanie mu inspirujących tekstów, książek i filmów, oraz poszerzenie horyzontów myślowych.

English King

Siedziba naszej szkoły

Jakub Pyclik

Jakub Pyclik

Właściciel i Metodyk

Z wykształcenia jestem anglistą
o specjalnościach “nauczanie języka angielskiego”, “język angielski w biznesie”
oraz “tłumaczenia”. Język angielski jest moją pasją i narzędziem, które niewyobrażalnie wzbogaciło moje życie. Dążę do tego, aby przekazać umiejętność porozumiewania się nim jak największej liczbie ludzi. Tworzę własne, skuteczne metody nauki i przekazywania wiedzy, które wykorzystujmy na zajęciach w szkole English King.

Zadowoleni kursanci

Duże, bogato wyposażone sale

Lokalizacja blisko centrum

Wybierz naszą szkołę

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Z

Przystępna cena, płatności miesięczne

U nas nie trzeba płacić za cały kurs z góry! Nie płacisz od razu za cały rok szkolny, ani nawet za jeden semestr. Niezależnie od rodzaju zajęć akceptujemy wygodne płatności miesięczne.

Z

Lokalizacja blisko centrum, własny parking

Łatwo do nas dojechać z każdej części miasta i okolic. Szkoła posiada własny parking z wjazdem od al. Piłsudskiego (do wysadzania i odbierania uczniów). Naprzeciwko znajduje się Galeria handlowa Kolorowa z parkingiem. W bliskiej odległości są też przystanki autobusowe i inne parkingi.

Z

Jakość, o której świadczą efekty

Prawie wszyscy nasi uczniowie zostają u nas na długie lata i są prymusami w swoich klasach. Wyprzedzają swoich rówieśników wiedzą z angielskiego o kilka lat do przodu. Osiągają świetne wyniki w szkole, na egzaminach, a potem na studiach.

Z

Doświadczenie

Jesteśmy profesjonalistami, którzy przez lata mozolnej pracy opanowali sztukę przekazywania wiedzy. Robimy to skutecznie i przy zachowaniu najwyższych standardów. Mimo to ciągle odbywamy szkolenia, aby uczyć jeszcze lepiej. Młodsi członkowie naszego zespołu nadrabiają krótszy staż entuzjazmem i są wspierani przez doświadczonego metodyka.

Z

Kompetentni, cierpliwi i zaangażowani lektorzy

Nasza kadra składa się z ludzi, dla których nauczanie jest pasją i życiową misją.

Z

Metoda PX3

Wykorzystujemy nasz własny, skuteczny system nauki języka angielskiego. Podstawa, Praktyka, Prostota. 

Z

Zajęcia ONLINE, które są równie skuteczne i ciekawe jak stacjonarne.

Dla chętnych prowadzimy lekcje przez internet. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi są one równie skuteczne i ciekawe jak tradycyjne zajęcia.

Wybierz Teddy Eddie

Opinie o kursach Teddie Eddie

Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.

Mama 4-letniego Dominika

 Moja córeczka bardzo szybko „złapała” język angielski, mimo, że miała 2,5 roku jak zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: „Mam ubraną bluzkę pink.” „Dziadek ubiera sock.” Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać płyt. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!

Mama 3-letniej Nicoli

Klara chętnie uczęszcza na zajęcia i aktywnie w nich uczestniczy. Widzę rezultaty w domu. Nie muszę wiele poświęcać czasu na nauczanie angielskiego w domu – przychodzi jej to z łatwością.

Mama 6-letniej Klary

„Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć (zajęcia otwarte), zainteresowanie córek lekcjami – pytają o kolejne.”

Mama 6-letniej Oli i 7-letniej Kingi

Stały kontakt lektor-rodzice, świetny kontakt lektora z dziećmi, prowadzenie zajęć w bardzo interesujący dzieci sposób, fakt, że syn, wbrew oczekiwaniom, sporo materiału „wchłonął” 🙂

Mama 5-letniego Mikołaja

Radość z jaką dziecko uczęszcza na zajęcia. Miłe niespodzianki ze strony dziecka, gdy czasem spontanicznie użyje zapamiętanego słówka, na przykład powiedziała kiedyś do swojej cioci w czerni: „jesteś black!”.

Mama 4-letniej Laury

Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.

Mama 4-letniego Dominika

 Moja córeczka bardzo szybko „złapała” język angielski, mimo, że miała 2,5 roku jak zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: „Mam ubraną bluzkę pink.” „Dziadek ubiera sock.” Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać płyt. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!

Mama 3-letniej Nicoli

Widzę, że moje dziecko chętnie uczestniczy w kursie. Mam wszystkie informacje o postępach syna. Ogólnie jestem zadowolony z prowadzenia zajęć.”

Tata 6-letniego Filipa

Teddy Eddie to bardzo skuteczna i bogata w materiały dodatkowe metoda nauczania dla małych dzieci. Byłem sceptycznie nastawiony do aplikacji Plac Zabaw, ale kiedy usłyszałem, że syn spontanicznie powtarza zwroty, które na niej usłyszał, zmieniłem zdanie.

Tata 7-letniego Konrada

FAQ

Często zadawane pytania

Jak wygląda płatność?

Przyjmujemy płatności przelewem w ratach miesięcznych.

Kto uczy w Państwa szkole?

Nasza kadra składa się z kompetentnych, cierpliwych i zaangażowanych lektorów, którzy ukończyli anglistykę. Nauczanie jest naszą pasją i życiową misją. Jesteśmy profesjonalistami, którzy w ciągu wielu lat nauczania opanowali sztukę przekazywania wiedzy. Robimy to skutecznie i przy zachowaniu najwyższych standardów.

Gdzie znajduje się szkoła?

Nasz adres to Aleja Piłsudskiego 56, 34-300 Żywiec. Szkoła znajduje się na pierwszym piętrze budynku o kolorze brzoskwiniowym w bliskiej odległości od komendy policji. Na parterze znajduje się sklep odzieżowy 2be Style.

Jak często odbywają się zajęcia?

Większość zajęć odbywa się raz w tygodniu, ale istnieje możliwość odbycia bardziej intensywnego kursu na zasadzie podwójnej lekcji jednego dnia lub zajęć dwa razy w tygodniu.

English King to przyjemna i skuteczna nauka języka, która pomoże Ci bez trudu zdać każdy egzamin oraz mówić po angielsku płynnie i swobodnie.

Zapisz dziecko lub siebie na ciekawe i nieszablonowe zajęcia, które sprostają
twoim oczekiwaniom i będą najlepszą inwestycją w przyszłość.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Angielski dla dzieci przedszkolnych, wczesnoszkolnych, młodzieży oraz wiecznie początkujących w każdym wieku

Żywiec
Jana III Sobieskiego 16 (obok basenu) - dzieci
Aleja Piłsudskiego 56 (obok Kolorowej) - młodzież i dorośli

Tel. 669 474 258

info@englishking.pl

© 2021 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.