fbpx

O nas

Witaj! Trafiłeś na stronę poświęconą szkole językowej English King. Pozwól, że opowiem Ci jak to wszystko się zaczęło. Nazywam się Jakub Pyclik i w 2018 roku otworzyłem English King. Postanowiłem, że będę uczył języka angielskiego, ponieważ od dawna wiedziałem jak ważną umiejętnością jest posługiwanie się językami obcymi, zwłaszcza angielskim. Nie chciałem jednak uczyć w szkołach publicznych, ponieważ osobiście nie wyniosłem zbyt wiele z lekcji języka angielskiego w trakcie trwania całej edukacji szkolnej. Zacząłem robić postępy w angielskim dopiero na indywidualnych korepetycjach, a później na studiach filologii angielskiej. Korepetycje i studia nauczyły mnie biegle posługiwać się językiem angielskim, ale proces nauczania, którego doświadczyłem w ich trakcie również pozostawiał wiele do życzenia. Ciągle tkwiło we mnie przekonanie, że można to zrobić lepiej, że nauka może być interesująca i przyjemna, a nie nudna i męcząca. Samemu zacząłem udzielać korepetycji i wcielać w życie pomysły na łatwiejszą naukę, które przychodziły mi do głowy. Okazały się one skuteczne, a grono moich uczniów stale się powiększało. W końcu przyszedł czas na otwarcie własnej szkółki językowej. Na samym początku uczyłem sam. Stopniowo dołączali do mnie nauczyciele, którzy mieli podobną do mojej wizję skutecznego nauczania. Obecnie jest nas w zespole 8 osób, a szkółka stopniowo przekształca się w solidną szkołę. Lektorzy, którzy pracują w English King to ludzie z pasją do przekazywania wiedzy. Skrupulatnie dobierałem osoby do współpracy na podstawie kompetencji, predyspozycji i praktycznych umiejętności nauczania języka angielskiego. W English King pełnię rolę metodyka – dbam o najwyższą jakość nauczania i biorę pełną odpowiedzialność za efekty pracy nauczycieli i wyniki uczniów. Z dumą mogę powiedzieć, że każdego roku nasi kursanci osiągają bardzo dobre rezultaty, czego potwierdzeniem są ich wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasisty, egzaminie maturalnym, oraz poprawienie ocen w szkole w porównaniu do okresu przed rozpoczęciem lekcji. Podobnie jest w przypadku naszych dorosłych kursantów – osoby zaczynające od zera szybko osiągają poziom komunikacyjny, gdzie rozumieją angielski i potrafią się swobodnie komunikować, a wyjeżdżając za granicę bez trudu odnajdują się w każdej sytuacji. Osoby dołączające do kursów na poziomie średniozaawansowanym bardzo szybko osiągają poziom zaawansowany i niestety szybko kończą zajęcia u nas, ponieważ w krótkim czasie osiągają swoje językowe cele.

Metoda PX3

Na czym polega nasza metoda na szybką i efektywną naukę angielskiego? Nazywa się ona PX3, czyli Podstawa, Praktyka, Prostota. Jeśli potraktować ją jako równanie, brzmiałaby ona P razy 3. Uczymy PODSTAW języka, czyli formułowania wypowiedzi i poprawnego układania zdań, minimum niezbędnej gramatyki, pokazujemy jak poszerzać słownictwo. Drugie P to PRAKTYKA, czyli praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy, dużo komunikacji, dużo rozmawiania, jak najwięcej wykorzystywania praktycznego języka, który przyda się w życiowych sytuacjach. A wszystko to przy zachowaniu naszej najważniejszej zasady, czyli PROSTOTY. Wyjaśniamy wszystkie zagadnienia w prosty, łatwy do zrozumienia sposób, który trafi do każdego. Ponadto dbamy o miłą i przyjazną atmosferę na zajęciach.

Kogo uczymy i jak to robimy

W naszej szkole pracują lektorzy specjalizujący się w różnych grupach wiekowych. Uczymy dzieci we wczesnych klasach szkoły podstawowej, młodzież, studentów, osoby dorosłe oraz emerytów, którzy nigdy nie mieli do czynienia z językiem angielskim. Nieustannie się rozwijamy i wprowadzamy do naszego sposobu nauczania najnowsze nowinki technologiczne i metodyczne. Do niektórych ćwiczeń wykorzystujemy na zajęciach technologię sztucznej inteligencji. Każdy kursant naszej szkoły ma dostęp do notatek i zadania domowego w formie elektronicznej. Korzystamy m. in. z podręczników renomowanego wydawnictwa MM Publications. Kończąc kurs w naszej szkole, każdy uczeń dostaje pamiątkowy dyplom, a w przypadku starszych uczniów, certyfikat ukończenia kursu.

Nauka w naszej szkole

Jako naszemu Klientowi dajemy Ci dostęp do Panelu Klienta na platformie ActiveNow, przez którą łatwo możesz sprawdzić wszystkie informacje dotyczące zajęć oraz łatwo rozliczyć się przelewem internetowym. Współpraca z nami jest bezproblemowa i przejrzysta. Nie wymagamy płatności za cały kurs z góry. Akceptujemy wygodne płatności w ratach miesięcznych. Nasz regulamin przewiduje możliwość rezygnacji z zajęć z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Misją naszej szkoły jest tworzenie przyjaznego środowiska do szybkiej i skutecznej nauki języka angielskiego w domowej atmosferze. Do dyspozycji naszych kursantów są trzy nowocześnie wyposażone sale. Zajęcia odbywają się w Żywcu na Alei Piłsudskiego 56. Najbliższy parking znajduje się przy Galerii Kolorowa (bezpłatny do godziny od pobrania biletu).

English King

Skąd nazwa naszej szkoły? Nazywamy się English King, ponieważ w kwestii nauki języka angielskiego dążymy do tego, co najlepsze, najwyższe w hierarchii, niepowtarzalne, a taką rzecz symbolizuje właśnie słowo “king”. Robimy wszystko, aby nasza szkoła językowa była najlepszym i najatrakcyjniejszym wyborem na rynku, a nasze zajęcia odznaczały się najwyższą jakością. Nazwę English King traktujemy też jako wyzwanie dla Ciebie, nasz Drogi Kursancie. Chcemy, abyś mógł o sobie powiedzieć, że jesteś English King, czyli kimś, kto doskonale włada językiem angielskim. Kraj języka, którego uczymy – Anglia – posiada bogatą historię związaną z monarchią, władzą królewską. Ucząc angielskiego staramy się przekazać naszym kursantom jak najwięcej fascynującej angielskiej historii i kultury, które są nierozerwalnie związane z językiem. Dodatkowo angielski jest królem wszystkich języków, a jego znajomość jest niezwykle pożądaną i niezbędną umiejętnością na rynku pracy. Umożliwia też zawieranie ciekawych znajomości z ludźmi z całego świata.

Zapisz się na lekcje do English King i rozpocznij pasjonującą przygodę z językiem angielskim!

Rozpocznij przyjemną naukę, która sprawi, że będziesz mówić po angielsku płynnie i z pewnością siebie

Dowiedz się w jaki sposób możesz zarezerwować miejsce na naszym kursie lub zapisać się na niezobowiązujące zajęcia pokazowe.

ZAPISZ SIĘ

Skuteczne, ciekawe
i rozwijające zajęcia języka angielskiego
dla ambitnych

© 2024 LOGOS.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żywiec
Aleja Piłsudskiego 56
(w pobliżu Galerii Kolorowa)

Tel. 669 474 258

info@englishking.pl