fbpx

O naszej szkole

Otwierając naszą szkołę pragnęliśmy stworzyć miejsce, które nie tylko przekażę wiedzę i przyniesie praktyczne korzyści np. w postaci zdania egzaminów i zdobycia certyfikatów, ale też uczyni kursanta lepszym, poprzez ukazanie mu inspirujących tekstów, książek i filmów, oraz poszerzenie horyzontów myślowych.

English King

Siedziba naszej szkoły

Jakub Pyclik

Jakub Pyclik

Założyciel Szkoły

Z wykształcenia jestem anglistą
o specjalnościach “nauczanie języka angielskiego”,”język angielski w biznesie”
i “tłumaczenia”. Moją pasją jest pomaganie kursantom biegle nauczyć się języka angielskiego, rozwijanie szkoły językowej English King oraz wymyślanie coraz skuteczniejszych i ciekawszych metod nauki. Poza tym jestem miłośnikiem tańców latynoamerykańskich, m.in. salsy. Swój wolny czas spędzam na imprezach i festiwalach tanecznych.

Duże i przestronne sale

Zadowoleni kursanci

Wybierz naszą szkołę

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Z

Metoda PX3

Wykorzystujemy nasz własny, skuteczny system nauki języka angielskiego.

Z

Pomagamy kursantom rozwijać skrzydła

Dobieramy pomoce naukowe tak, aby przyswajanie wiedzy zawsze odbywało się przy użyciu ciekawych, inspirujących i przydatnych materiałów. Podążamy za stylem uczenia się konkretnego ucznia i pracujemy w sposób, który umożliwia mu wykorzystanie wszystkich jego mocnych stron.

Z

Wyniki

Uczniowie szkół podstawowych, szkół średnich oraz studenci uczęszczający na nasze zajęcia osiągają bardzo dobre wyniki.

Z

Kompetentni, cierpliwi i zaangażowani lektorzy

Nasza kadra składa się z ludzi, dla których nauczanie jest pasją i życiową misją.

Wybierz naszą szkołę

Co mówią nasi kursanci?

Zajęcia języka angielskiego w szkole English king bardzo mi się podobają. Lekcje są bardzo ciekawe i urozmaicone - pomagają przełamać barierę językową. Jest tutaj bardzo nowocześnie. Korzystamy z różnych programów, które ułatwiają naukę.

Ania

Uczennica Liceum

Dzięki metodzie PX3 zrozumiałem zasadę działania języka angielskiego i  bez większych problemów opanowałam go w komunikatywnej formie, która umożliwiła mi zdanie matury i liczne wyjazdy zagraniczne. Doskonała metoda, która łączy w sobie skuteczność i praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy. Zdecydowanie polecam!

Patrycja

Maturzystka

Czy chcesz, żeby twoje dziecko z chęcią uczyło się angielskiego, potrafiło swobodnie rozmawiać i świetnie zdało egzaminy?

Zapisz dziecko na lekcję pokazową (bezpłatna) lub zadzwoń do nas jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Wypróbuj English King nawet jeśli twoje dziecko uczęszcza już na dodatkowe lekcje angielskiego, ale masz wątpliwości czy je kontynuować i nie jesteś zadowolony z efektów. Przekonasz się, że zajęcia w naszej szkole sprostają twoim oczekiwaniom. Lekcja pokazowa do niczego Cię nie zobowiązuje.

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Zajęcia języka angielskiego dla młodzieży (12 - 18 lat)

Uczymy języka angielskiego z wykorzystaniem klasycznych opowieści, które wciągają kursanta w fascynujący świat brytyjskiej kultury i pomagają zbudować nie tylko jego wiedzę językową, ale także jego jako osobę.

© 2020 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.