fbpx

W szkole English King znajdziesz zajęcia, jakich szukasz.

ZAJĘCIA ONLINE Z MOŻLIWOŚCIĄ KONTYNUACJI STACJONARNIE

Prowadzimy lekcje w interesujący sposób przy wykorzystaniu technologii, często w formie gier i zabaw, aby nieustannie motywować kursantów do rozwoju i poszerzania wiedzy.

Dobieramy materiał odpowiednio do poziomu uczniów

Zadzwoń do nas i porozmawiaj o potrzebach twojego dziecka. Razem ustalimy cele nauki. Na bezpłatnej lekcji próbnej sprawdzimy poziom ucznia i znajdziemy dla niego odpowiednią grupę (a jeśli szukasz zajęć indywidualnych dobierzemy dla niego odpowiedni program nauczania).

Zapisz się już teraz lub zarezerwuj miejsce na nowy rok szkolny

Prowadzimy zajęcia ONLINE lub stacjonarnie w naszej siedzibie na al. Marszałka J. Piłsudskiego 56. Możemy też przyjechać do Ciebie do domu.

Zapisz się

Rodzaje zajęć

Zajęcia indywidualne

45 min.

Zajęcia indywidualne z lektorem 1 na 1. Kursant ma pełną uwagę nauczyciela.

60 zł za lekcję

Zajęcia całą rodziną

60 min.

Lekcje dla wszystkich członków rodziny niezależnie od wieku i różnicy poziomów. Każdy uczy się swoim tempem. Wszyscy się dobrze bawią.

Wycena indywidualna

Zajęcia online

45, 60 min.

Każde z zajęć w naszej ofercie możemy przeprowadzić w formie lekcji przez internet. Dzięki wykorzystywanej przez nas formie nauczania i zapisywania notatek zajęcia online są równie skuteczne jak stacjonarne.

Cena jak za inne zajęcia

Zajęcia w parze

60 min.

Ciekawe i inspirujące lekcje w dwie osoby. Można się zapisać samemu. Dobierzemy drugiego kursanta.

50 zł za lekcję

Zajęcia z dojazdem do domu

45, 60 min.

Możemy przyjechać do Ciebie do domu na lekcję indywidualną lub grupową.

Wycena indywidualna

Zajęcia w grupie 4-osobowej

60 min.

Ciekawe i inspirujące lekcje w małych grupach. 

35 zł za lekcję

Zajęcia sąsiedzkie

60 min.

Zajęcia z dojazdem u Ciebie w domu razem z sąsiadami, którzy też chcą nauczyć się angielskiego. W grupie taniej.

Wycena indywidualna

Wybierz naszą szkołę

Co mówią nasi kursanci?

Zajęcia języka angielskiego w szkole English king bardzo mi się podobają. Lekcje są bardzo ciekawe i urozmaicone – pomagają przełamać barierę językową. Jest tutaj bardzo nowocześnie. Korzystamy z różnych programów, które ułatwiają naukę.

Ania

Uczennica liceum

Dzięki metodzie PX3 zrozumiałam zasadę działania języka angielskiego i bez większych problemów opanowałam go w komunikatywnej formie, która umożliwiła mi zdanie matury oraz liczne wyjazdy zagraniczne. Doskonała metoda, która łączy w sobie skuteczność i praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy. Zdecydowanie polecam!

Patrycja

Maturzystka

Czy chcesz, żeby twoje dziecko z chęcią uczyło się angielskiego, potrafiło swobodnie rozmawiać i świetnie zdało egzaminy?

Zapisz dziecko na lekcję pokazową (bezpłatna) lub zadzwoń do nas jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Wypróbuj English King nawet jeśli twoje dziecko uczęszcza już na dodatkowe lekcje angielskiego, ale masz wątpliwości czy je kontynuować i nie jesteś zadowolony z efektów. Przekonasz się, że zajęcia w naszej szkole sprostają twoim oczekiwaniom. Lekcja pokazowa do niczego Cię nie zobowiązuje.

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Zajęcia języka angielskiego dla młodzieży (12 - 18 lat)

Uczymy języka angielskiego z wykorzystaniem klasycznych opowieści, które wciągają kursanta w fascynujący świat brytyjskiej kultury i pomagają zbudować nie tylko jego wiedzę językową, ale także jego jako osobę.

© 2020 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.