fbpx

Odkryj zajęcia języka angielskiego najwyższej jakości prowadzone przez kompetentnych lektorów z pasją do nauczania.

najlepsza inwestycja w edukację językową 

Prowadzimy lekcje w interesujący sposób przy wykorzystaniu technologii, często w formie gier i zabaw, aby nieustannie motywować kursantów do rozwoju i poszerzania wiedzy.

Dobieramy materiał odpowiednio do poziomu uczniów

Zadzwoń do nas i porozmawiaj o potrzebach twojego dziecka. Powiedz nam na czym najbardziej Ci zależy. Na bezpłatnej lekcji próbnej sprawdzimy poziom ucznia i znajdziemy dla niego odpowiednią grupę (a jeśli szukasz zajęć indywidualnych dobierzemy dla niego odpowiedni program nauczania).

Zapisz się już teraz lub zarezerwuj miejsce na nowy rok szkolny

Prowadzimy zajęcia online lub stacjonarnie w naszej siedzibie na Alei Marszałka J. Piłsudskiego 56.

Zapisz się

Cennik zajęć dla młodzieży i dorosłych

Zajęcia indywidualne

Cały kurs od września do czerwca zawiera 37 lekcji trwających 45 min. Płatność w ratach miesięcznych. Koszt kursu ustalany jest indywidualnie i może się różnić w zależności od terminu rozpoczęcia kursu.

255 zł miesięcznie

Zajęcia w grupie

Cały kurs od września do czerwca zawiera 37 lekcji trwających 60 min. Płatność w ratach miesięcznych. Koszt kursu ustalany jest indywidualnie dla danej grupy i może się różnić w zależności od terminu rozpoczęcia kursu. Zajęcia w grupie dobranej według wieku i poziomu zaawansowania.

148 zł miesięcznie

Zajęcia w duecie

Cały kurs od września do czerwca zawiera 37 lekcji trwających 60 min. Płatność w ratach miesięcznych. Koszt kursu ustalany jest indywidualnie dla danej grupy i może się różnić w zależności od terminu rozpoczęcia kursu.

218 zł miesięcznie

 

Kursy maturalne indywidualne i grupowe

wycena indywidualna

Kurs maturalny zawiera 29 lekcji i trwa do 30 kwietnia 2020 roku. Długość lekcji zależy od liczby uczestników. Oferujemy solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego, które będzie gwarancją uzyskania dobrego wyniku.

Zajęcia w małej grupie

Cały kurs od września do czerwca zawiera 37 lekcji trwających 60 min. Płatność w ratach miesięcznych. Koszt kursu ustalany jest indywidualnie i może się różnić w zależności od terminu rozpoczęcia kursu. Zajęcia w kameralnej grupie dobranej według wieku i poziomu zaawansowania.

Od 165 zł do 185 zł miesięcznie

 

Zajęcia Online

Cena jak za pozostałe kursy

Każdy typ zajęć w naszej ofercie możemy przeprowadzić w formie lekcji przez internet. Dzięki wykorzystywanej przez nas formie nauczania i zapisywania notatek zajęcia online są równie skuteczne i ciekawe jak stacjonarne.

Zapisz dziecko

Cennik zajęć metodą Teddy Eddie

Teddy Eddie START 2-3 lata

Cały kurs od września do czerwca zawiera 70 lekcji trwających 25 minut. Płatność w ratach miesięcznych. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu. Można dołączyć do zajęć w ciągu całego roku szkolnego.

140 zł miesięcznie

Teddy Eddie STANDARD 4-5 lat

Cały kurs od września do czerwca zawiera 70 lekcji trwających 35 minut. Płatność w ratach miesięcznych. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu. Można dołączyć do zajęć w ciągu całego roku szkolnego.

180 zł miesięcznie

Teddy Eddie ABC 5-6 lat

Cały kurs od września do czerwca zawiera 70 lekcji trwających 45 minut. Płatność w ratach miesięcznych. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu. Można dołączyć do zajęć w ciągu całego roku szkolnego.

190 zł miesięcznie

Teddy Eddie SCHOOL 6-7 lat

Cały kurs od września do czerwca zawiera 70 lekcji trwających 45 minut. Płatność w ratach miesięcznych. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu. Można dołączyć do zajęć w ciągu całego roku szkolnego.

190 zł miesięcznie

Wybierz naszą szkołę

Co mówią nasi kursanci?

Zajęcia języka angielskiego w szkole English king bardzo mi się podobają. Lekcje są bardzo ciekawe i urozmaicone – pomagają przełamać barierę językową. Jest tutaj bardzo nowocześnie. Korzystamy z różnych programów, które ułatwiają naukę.

Ania

Uczennica liceum

Dzięki metodzie PX3 zrozumiałam zasadę działania języka angielskiego i bez większych problemów opanowałam go w komunikatywnej formie, która umożliwiła mi zdanie matury oraz liczne wyjazdy zagraniczne. Doskonała metoda, która łączy w sobie skuteczność i praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy. Zdecydowanie polecam!

Patrycja

Maturzystka

English King to przyjemna i skuteczna nauka języka, która pomoże Ci bez trudu zdać każdy egzamin oraz mówić po angielsku płynnie i swobodnie.

Zapisz dziecko lub siebie na ciekawe i nieszablonowe zajęcia, które sprostają
twoim oczekiwaniom i będą najlepszą inwestycją w przyszłość.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Angielski dla dzieci przedszkolnych, wczesnoszkolnych, młodzieży oraz wiecznie początkujących w każdym wieku

Żywiec
Jana III Sobieskiego 16 (obok basenu) - dzieci
Aleja Piłsudskiego 56 (obok Kolorowej) - młodzież i dorośli

Tel. 669 474 258

info@englishking.pl

© 2022 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.