fbpx

Odkryj zajęcia języka angielskiego najwyższej jakości prowadzone przez kompetentnych lektorów z pasją do nauczania.

najlepsza inwestycja w edukację językową 

Prowadzimy lekcje w interesujący sposób przy wykorzystaniu technologii, często w formie gier i zabaw, aby nieustannie motywować kursantów do rozwoju i poszerzania wiedzy.

Dobieramy materiał odpowiednio do poziomu uczniów

Zadzwoń do nas i porozmawiaj o potrzebach twojego dziecka. Powiedz nam na czym najbardziej Ci zależy. Na bezpłatnej lekcji próbnej sprawdzimy poziom ucznia i znajdziemy dla niego odpowiednią grupę (a jeśli szukasz zajęć indywidualnych dobierzemy dla niego odpowiedni program nauczania).

Zapisz się na zajęcia w roku szkolnym 2022/23

Aby uzyskać informację o interesującym Cię kursie i zarezerwować miejsce dla siebie lub twojego dziecka, zadzwoń do nas pod numer tel. 669 474 258.

Cennik zajęć

Zajęcia w grupie 3 osób

60 min. raz w tygodniu
2100/rok szkolny
  • Cały kurs od września do czerwca zawiera 33 lekcje trwające 60 min. Jednorazowa płatność za wszystkie lekcje wynosi 2100 zł. Istnieje możliwość zapłaty w 10 ratach miesięcznych po 240 zł. Kameralne zajęcia w grupie 3 osób dobranej według wieku i poziomu zaawansowania kursanta.

Zajęcia indywidualne

45 min. raz w tygodniu
2950/rok szkolny
  • Cały kurs od września do czerwca zawiera 33 lekcje trwające 45 min. Jednorazowa płatność za wszystkie lekcje wynosi 2950 zł. Istnieje możliwość zapłaty w 10 ratach miesięcznych po 295 zł. Zajęcia premium jeden na jeden z nauczycielem dla najbardziej wymagających kursantów.

 

Cennik zajęć metodą Teddy Eddie

Rozpocznij przyjemną naukę, która sprawi, że będziesz mówić po angielsku płynnie i z pewnością siebie

Dowiedz się w jaki sposób możesz zarezerwować miejsce na naszym kursie lub zapisać się na niezobowiązujące zajęcia pokazowe.

ZAPISZ SIĘ

Skuteczne, angażujące i rozwijające zajęcia języka angielskiego dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży, dorosłych oraz firm

© 2023 LOGOS. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żywiec
ul. Jana III Sobieskiego 16 (obok basenu)
Aleja Piłsudskiego 56
(w pobliżu Galerii Kolorowa)

Tel. 669 474 258

info@englishking.pl