fbpx

Czy chcesz, żeby twoje dziecko bardzo dobrze znało język angielski, potrafiło swobodnie dogadać się za granicą, świetnie zdało egzaminy i miało przed sobą przyszłość pełną nieograniczonych możliwości? Lub może sam chcesz nauczyć się angielskiego? Jeśli tak, to koniecznie czytaj dalej.

Serdecznie zapraszamy Państwa na zajęcia języka angielskiego, które prowadzimy w Żywcu na al. Marszałka J. Piłsudskiego 56 oraz online. Lekcje w naszej szkole odbywają się w małych grupach 4-osobowych, w parach lub indywidualnie. Uczymy angielskiego z wykorzystaniem ciekawych materiałów, bajek, książek, filmów i opowieści, które wciągają kursanta w fascynujący świat brytyjskiej kultury i nie tylko budują jego wiedzę językową, ale też pobudzają wyobraźnię. Wszystkie nasze zajęcia prowadzimy w interesujący sposób przy wykorzystaniu technologii, często w formie gier i zabaw, aby nieustannie motywować kursantów do rozwoju i poszerzania wiedzy.

Z nami zdasz każdy egzamin

Solidnie przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty i matury, co potwierdzają świetne wyniki naszych uczniów. Osiągamy sukcesy nawet w trudnych przypadkach - przygotowujący się z nami ósmoklasiści i maturzyści szybko uzupełniają braki i bez wyjątku zdają egzaminy.

Nowoczesne metody nauczania

To nie jest dla nas pusty frazes. Korzystamy z wypracowanego przez lata systemu elektronicznego zapisywania notatek z lekcji, przekazywania materiałów i prezentacji wiedzy - wszystko dla komfortu naszych uczniów.

8 lat doświadczenia i własna metoda

Szkoła pod obecną nazwą istnieje od 2018 roku, ale uczymy o wiele dłużej. Przez cały ten okres przeprowadziliśmy mnóstwo zajęć z różnymi grupami wiekowymi, co pozwoliło nam wypracować styl nauczania, który przemawia do  każdej z nich i skutecznie wspiera ich w przyswajaniu języka angielskiego.

Wybierz naszą szkołę

Dlaczego powinieneś wybrać English King

Z

Przystępna cena, płatności miesięczne

U nas nie trzeba płacić za cały kurs z góry! Nie płacisz od razu za cały rok szkolny, ani nawet za jeden semestr. Niezależnie od rodzaju zajęć akceptujemy wygodne płatności miesięczne.

Z

Lokalizacja blisko centrum, własny parking

Łatwo do nas dojechać z każdej części miasta i okolic. Szkoła posiada własny parking z wjazdem od al. Piłsudskiego (do wysadzania i odbierania uczniów). Naprzeciwko znajduje się Galeria handlowa Kolorowa z parkingiem. W bliskiej odległości są też przystanki autobusowe i inne parkingi.

Z

Jakość, o której świadczą efekty

Praktycznie wszyscy nasi uczniowie zostają u nas na długie lata i są prymusami w swoich klasach. Wyprzedzają swoich rówieśników wiedzą z angielskiego o kilka lat do przodu. Osiągają świetne wyniki w szkole, na egzaminach, a potem na studiach.

Z

Doświadczenie

Jesteśmy profesjonalistami, którzy przez lata mozolnej pracy opanowali sztukę przekazywania wiedzy. Robimy to skutecznie i przy zachowaniu najwyższych standardów. Mimo to ciągle odbywamy szkolenia, aby uczyć jeszcze lepiej.

Z

Kompetentni, cierpliwi i zaangażowani lektorzy

Nasza kadra składa się z ludzi, dla których nauczanie jest pasją i życiową misją.

Z

Metoda PX3

Wykorzystujemy nasz własny, skuteczny system nauki języka angielskiego. Podstawa, Praktyka, Prostota. 

Z

Zajęcia ONLINE, które są równie skuteczne i ciekawe jak stacjonarne.

Dla chętnych prowadzimy lekcje przez internet. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi są one równie skuteczne i ciekawe jak tradycyjne zajęcia.

Zajęcia języka angielskiego w szkole English king bardzo mi się podobają. Lekcje są bardzo ciekawe i urozmaicone - pomagają przełamać barierę językową. Jest tutaj bardzo nowocześnie. Korzystamy z różnych programów, które ułatwiają naukę.

Ania

Dzięki naszym zajęciom potrafię lepiej komunikować się po angielsku. Lekcje prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Jestem o wiele lepiej przygotowana do szkoły.

Paulina

Zajęcia nie są nudne i schematyczne. W przeciwieństwie do nauki w szkole, przybiera ona wiele form i jest urozmaicona i ciekawa. Zniknęła również moja bariera językowa, przez co swobodnie czuję się w języku angielskim.

Jowita

Czy chcesz, żeby twoje dziecko z chęcią uczyło się angielskiego, potrafiło swobodnie dogadać się za granicą i świetnie zdało egzaminy? A może samemu chcesz się nauczyć?

Zapisz siebie lub dziecko na ciekawe i nieszablonowe zajęcia, które sprostają
twoim oczekiwaniom i będą najlepszą inwestycją w przyszłość.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Angielski dla uczniów szkół podstawowych
i średnich oraz wiecznie początkujących dorosłych. Żywiec al. Piłsudskiego 56

Tel. 781 562 348, 507 853 678

Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00

info@englishking.pl

© 2021 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.