fbpx

Speaking Club

w English King

Przyjdź do nas na Speaking Club – cotygodniowe zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego. Będziesz dużo mówić po angielsku, rozmawiać na interesujące tematy i poznasz ciekawych ludzi. Speaking Club odbywają się co tydzień, a Ty decydujesz, na które zajęcia chcesz przyjść. Aby uczestniczyć w Speaking Club, wypełnij poniższy formularz.

Zapisz się na Speaking Club

Kliknij w czerwony przycisk, aby zapisać się na najbliższy Speaking Club w piątek 27 maja o 17:00 w English King, Aleja Piłsudskiego 56. Aby uczestniczyć w zajęciach, musisz się zapisać przez formularz lub telefonicznie – tel. 669 474 258. Koszt jednych zajęć – 20 zł (prosimy o wyliczoną gotówkę).

Dlaczego?

Dlaczego warto uczestniczyć w Speaking Club?

Trening przed podróżą

Zyskasz pewność w mówieniu przed wyjazdem za granicę. Będziesz w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji na lotnisku, w hotelu, lub na wycieczce wśród obcokrajowców.

Jednorazowa płatność 20 zł

Speaking Club jest tanim i wygodnym sposobem na szlifowanie twojego języka angielskiego. Płacisz gotówką tylko za zajęcia, w których uczestniczysz i nie jesteś zobowiązany długotrwałą umową.

Rozmowy na ciekawe tematy

Na Speaking Club rozmawiamy o wszystkim, wliczając w to tematy zawiązane z kulturą, sztuką i bieżącymi wydarzeniami.

Poprawisz swoją płynność wypowiedzi

Poszerzanie horyzontów

Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy z materiałów przygotowanych przez prowadzącego, a także z wypowiedzi innych uczestników zajęć.

Mówienie, mówienie, i jeszcze raz mówienie

Głównym celem Speaking Club jest ulepszenie twoich zdolności komunikacyjnych i sprawienie, żebyś zawsze mógł powiedzieć to, czego potrzebujesz w odpowiedniej sytuacji, i był przy tym dobrze zrozumiany.

Angielski dla dzieci przedszkolnych, wczesnoszkolnych, młodzieży oraz wiecznie początkujących w każdym wieku

Żywiec
Jana III Sobieskiego 16 (obok basenu) - dzieci
Aleja Piłsudskiego 56 (obok Kolorowej) - młodzież i dorośli

Tel. 669 474 258

info@englishking.pl

© 2022 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.