fbpx

Ucz się szybko i skutecznie

Metoda PX3

Podstawa, Praktyka, Prostota, czyli “P” razy 3.

Podstawa

Odrobina teoretycznej wiedzy o języku. Umiejętność tworzenia prostych zdań. Znajomość podstawowej gramatyki, słownictwa i kontekstu. Dodatkowo informacje o tym jak uczyć się efektywnie. 

Praktyka

Komunikacja w języku angielskim. Zastosowanie zapamiętanych zasad w praktyce. Kształtowanie wszystkich zdolności językowych: mówienia, czytania ze zrozumieniem i poprawnego pisania.

Prostota

Przekazywanie wiedzy w sposób, który maksymalnie ułatwia i przyśpiesza jej przyswajanie. Skupiamy się tylko na najważniejszych i najpotrzebniejszych rzeczach niezbędnych do komunikacji.

Metoda PX3

pODSTAWA, PRAKTYKA, PROSTOTA

Trzy filary, na których bazuje nasz system sprawiają, że nauka jest tak szybka i łatwa, jak to możliwe.

Komunikacja

jAK NAJWIĘCEJ MÓWIENIA, JAK NAJMNIEJ PISANIA

Zwykle uczymy się języka obcego, aby słownie się w nim porozumieć, dlatego dbamy o to, aby od początku ćwiczyć swobodną, płynną mowę i pewność siebie podczas konwersacji.

Ciekawe i inspirujące materiały

Nauka nie może być nudna

Korzystamy z najlepszych podręczników jakie wydawnictwa edukacyjne mają do zaoferowania. Odpowiednio dozujemy gramatykę, słownictwo oraz tworzenie własnych wypowiedzi.

Wybierz naszą szkołę

Co mówią nasi kursanci?

Zajęcia języka angielskiego w szkole English king bardzo mi się podobają. Lekcje są bardzo ciekawe i urozmaicone - pomagają przełamać barierę językową. Jest tutaj bardzo nowocześnie. Korzystamy z różnych programów, które ułatwiają naukę.

Ania

Uczennica Liceum

Dzięki metodzie PX3 zrozumiałem zasadę działania języka angielskiego i  bez większych problemów opanowałam go w komunikatywnej formie, która umożliwiła mi zdanie matury i liczne wyjazdy zagraniczne. Doskonała metoda, która łączy w sobie skuteczność i praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy. Zdecydowanie polecam!

Patrycja

Maturzystka

Czy chcesz, żeby twoje dziecko z chęcią uczyło się angielskiego, potrafiło swobodnie dogadać się za granicą i świetnie zdało egzaminy? A może samemu chcesz się nauczyć?

Zapisz siebie lub dziecko na darmową lekcję pokazową telefonicznie lub przez tą stronę. Tylko do końca września możesz przetestować nas bezpłatnie. Przekonasz się, że zajęcia w naszej szkole sprostają twoim oczekiwaniom i będą najlepszą inwestycją w przyszłość.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Angielski dla uczniów szkół podstawowych
i średnich oraz wiecznie początkujących dorosłych. Żywiec al. Piłsudskiego 56

Tel. 781 562 348

Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 22:00

info@englishking.pl

© 2020 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.