fbpx

Ucz się szybko i skutecznie

Metoda PX3

Podstawa, Praktyka, Prostota, czyli “P” razy 3.

Podstawa

Odrobina teoretycznej wiedzy o języku. Umiejętność tworzenia prostych zdań. Znajomość podstawowej gramatyki, słownictwa i kontekstu. Dodatkowo informacje o tym jak uczyć się efektywnie. 

Praktyka

Komunikacja w języku angielskim. Zastosowanie zapamiętanych zasad w praktyce. Kształtowanie wszystkich zdolności językowych: mówienia, czytania ze zrozumieniem i poprawnego pisania.

Prostota

Przekazywanie wiedzy w sposób, który maksymalnie ułatwia i przyśpiesza jej przyswajanie. Skupiamy się tylko na najważniejszych i najpotrzebniejszych rzeczach niezbędnych do komunikacji.

Metoda PX3

pODSTAWA, PRAKTYKA, PROSTOTA

Trzy filary, na których bazuje nasz system sprawiają, że nauka jest tak szybka i łatwa, jak to możliwe.

Komunikacja

jAK NAJWIĘCEJ MÓWIENIA, JAK NAJMNIEJ PISANIA

Zwykle uczymy się języka obcego, aby słownie się w nim porozumieć, dlatego dbamy o to, aby od początku ćwiczyć swobodną, płynną mowę i pewność siebie podczas konwersacji.

Ciekawe i inspirujące materiały

Nauka nie może być nudna

Korzystamy z najlepszych podręczników jakie wydawnictwa edukacyjne mają do zaoferowania. Odpowiednio dozujemy gramatykę, słownictwo oraz tworzenie własnych wypowiedzi.

Wybierz naszą szkołę

Co mówią nasi kursanci?

Zajęcia języka angielskiego w szkole English king bardzo mi się podobają. Lekcje są bardzo ciekawe i urozmaicone - pomagają przełamać barierę językową. Jest tutaj bardzo nowocześnie. Korzystamy z różnych programów, które ułatwiają naukę.

Ania

Uczennica Liceum

Dzięki metodzie PX3 zrozumiałem zasadę działania języka angielskiego i  bez większych problemów opanowałam go w komunikatywnej formie, która umożliwiła mi zdanie matury i liczne wyjazdy zagraniczne. Doskonała metoda, która łączy w sobie skuteczność i praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy. Zdecydowanie polecam!

Patrycja

Maturzystka

Czy chcesz, żeby twoje dziecko z chęcią uczyło się angielskiego, potrafiło swobodnie rozmawiać i świetnie zdało egzaminy?

Zapisz dziecko na lekcję pokazową (bezpłatna) lub zadzwoń do nas jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Wypróbuj English King nawet jeśli twoje dziecko uczęszcza już na dodatkowe lekcje angielskiego, ale masz wątpliwości czy je kontynuować i nie jesteś zadowolony z efektów. Przekonasz się, że zajęcia w naszej szkole sprostają twoim oczekiwaniom. Lekcja pokazowa do niczego Cię nie zobowiązuje.

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Zajęcia języka angielskiego dla młodzieży (12 - 18 lat)

Uczymy języka angielskiego z wykorzystaniem klasycznych opowieści, które wciągają kursanta w fascynujący świat brytyjskiej kultury i pomagają zbudować nie tylko jego wiedzę językową, ale także jego jako osobę.

© 2020 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.