Ucz się szybko i skutecznie

Metoda PX3

Podstawa, Praktyka, Prostota, czyli “P” razy 3.

Podstawa

Odrobina teoretycznej wiedzy o języku. Umiejętność tworzenia prostych zdań. Znajomość podstawowej gramatyki, słownictwa i kontekstu. Dodatkowo informacje o tym jak uczyć się efektywnie. 

Praktyka

Komunikacja w języku angielskim. Zastosowanie zapamiętanych zasad w praktyce. Kształtowanie wszystkich zdolności językowych: mówienia, czytania ze zrozumieniem i poprawnego pisania.

Prostota

Przekazywanie wiedzy w sposób, który maksymalnie ułatwia i przyśpiesza jej przyswajanie. Skupiamy się tylko na najważniejszych i najpotrzebniejszych rzeczach niezbędnych do komunikacji.

Metoda PX3

pODSTAWA, PRAKTYKA, PROSTOTA

Trzy filary, na których bazuje nasz system sprawiają, że nauka jest tak szybka i łatwa, jak to możliwe.

Komunikacja

jAK NAJWIĘCEJ MÓWIENIA, JAK NAJMNIEJ PISANIA

Zwykle uczymy się języka obcego, aby słownie się w nim porozumieć, dlatego dbamy o to, aby od początku ćwiczyć swobodną, płynną mowę i pewność siebie podczas konwersacji.

Ciekawe i inspirujące materiały

Nauka nie może być nudna

Korzystamy z najlepszych podręczników jakie wydawnictwa edukacyjne mają do zaoferowania. Odpowiednio dozujemy gramatykę, słownictwo oraz tworzenie własnych wypowiedzi.

Wybierz naszą szkołę

Co mówią nasi kursanci?

Serdecznie polecamy szkołę English King. Uczestniczyliśmy w zajęciach w dwójkę i mimo różnych poziomów języka udało się nam znacznie podnieść jego poziom. Nasz lektor to bardzo cierpliwa i wyrozumiała osoba, która w przyjemny sposób przekazuje swoją wiedzę i motywuje do nauki angielskiego.

Martyna i Dawid

Para ucząca się wspólnie

Dzięki metodzie PX3 zrozumiałam istotę i zastosowanie języka angielskiego i bez większych problemów opanowałam go w komunikatywnej formie, która umożliwiła mi zdanie matury i liczne wyjazdy zagraniczne. Doskonała metoda, która łączy w sobie skuteczność i praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy. Zdecydowanie polecam!

Patrycja

Maturzystka

Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin już dzisiaj!

Prowadzimy zajęcia indywidualne, grupowe, z dojazdem do domu lub firmy oraz kursy specjalistyczne.

Zobacz nasze kursyzadzwoń do nas