Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas już dziś i zarezerwuj termin zajęć. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

English King

Siedziba naszej szkoły

Email

Napisz do nas!

Info

Odwiedź nas lub zadzwoń

Email

info@englishking.pl

Adres

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56, 34-300 Żywiec

Telefon

781 562 348

FAQ

Często zadawane pytania

Ile kosztuje lekcja indywidualna?

Cena 45 min. lekcji indywidualnej wynosi 50 zł.

Czy prowadzicie zajęcia z dojazdem do domu?

Tak, prowadzimy lekcje z dojazdem do kursanta głównie na terenie Żywca, Bielska-Białej oraz gmin Łodygowice i Lipowa.

Jak wygląda płatność?

W trakcie trwania dni otwartych (sierpień, początek września oraz ferie zimowe) pierwsza lekcja pokazowa jest darmowa. Po zapisaniu kursanta wpłaty przyjmujemy przelewem w ratach miesięcznych.

Czy trzeba podpisać umowę? Na jak długo?

Żeby szkoła mogła prawidło funkcjonować podpisujemy z Państwem umowę trwającą zawsze do końca roku szkolnego (19 czerwca). W umowie obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, co oznacza, że jeśli zrezygnują Państwo z zajęć np. w styczniu, to są Państwo zobowiązani uiścić opłatę jeszcze za styczeń i luty.

Z czego wynika taka cena?

Cena kursów jest adekwatna do naszych usług. Czy cena jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze kursu językowego dla dziecka? Naszym zdaniem nie. Liczy się wartość produktu i efekty. Opracowanie szytego na miarę kursu i szkolenia kosztują, oraz mają wpływ na to ile i jak dziecko się nauczy.

Ile kosztuje lekcja w grupie?

Wielkość grupy zależy od liczby zapisów na dany kurs. Staramy się tworzyć małe grupy nie większe niż 4 kursantów. Cena 60 min. lekcji w grupie dla dwóch osób wynosi 40 zł, w grupie od 3 do 4 osób 35 zł. Lekcja w grupie od 5 do 6 osób jest również w cenie 35 zł, ale trwa dłużej – 75 min. Podobnie jest z lekcją od 7 do 8 osób – 35 zł, 90 min.

Gdzie znajduje się szkoła?

Nasz adres to al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56, 34-300 Żywiec, I piętro. Budynek znajduje się między Komendą Powiatową Policji, a Galerią Kolorowa (po stronie policji).

Kiedy zobaczę rezultaty nauki?

Nasza metoda skonstruowana jest w sposób, który pozwala robić, a przede wszystkim mierzyć postępy z tygodnia na tydzień, ale żeby zyskać swobodę w codziennej komunikacji potrzeba co najmniej roku nauki. Tyle samo czasu zajmuje solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury.

Jak często odbywają się zajęcia?

Większość zajęć odbywa się raz w tygodniu, ale istnieje możliwość odbycia bardziej intensywnego kuru, gdzie zajęcia odbywają dwa razy w tygodniu (z kilkudniowym odstępem lub tego samego dnia).

Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin już dzisiaj!

Prowadzimy zajęcia indywidualne, grupowe, z dojazdem do domu lub firmy oraz kursy specjalistyczne.

Zobacz nasze kursyZadzwoń do nas