fbpx

Zadzwoń, zarezerwuj termin lub dowiedz się więcej.

Wystarczy jeden telefon, aby twoje dziecko bardzo dobrze nauczyło się języka angielskiego. Resztą zajmiemy się my.

English King

Siedziba naszej szkoły

FAQ

Często zadawane pytania

Jak wygląda płatność?

Pierwsze zajęcia są darmowe i niezobowiązujące. Za kolejne lekcje przyjmujemy płatność przelewem w ratach miesięcznych. 

Czy trzeba podpisać umowę? Na jak długo?

Pierwsze zajęcia są bezpłatne i niezobowiązujące. Następnie podpisujemy z Państwem umowę trwającą do końca roku szkolnego. Umowa jest z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Z czego wynika taka cena lekcji?

Cena kursów jest adekwatna do naszych usług. Czy cena jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze kursu językowego dla dziecka? Naszym zdaniem nie. Liczy się wartość produktu i efekty. Wkładamy wiele wysiłku w opracowywanie naszych kursów i ulepszanie naszej metody nauczania. Nieustanie szkolimy się, aby nasi kursanci przyswajali wiedzę jeszcze skuteczniej i szybciej. Kosztuje nas to czas, pieniądze i energię oraz ma wpływ na cenę lekcji.

Gdzie znajduje się szkoła?

Nasz adres to al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56, 34-300 Żywiec. Szkoła znajduje się na pierwszym piętrze budynku o kolorze brzoskwiniowym naprzeciwko Galerii Kolorowa. Na parterze jest sklep odzieżowy 2be Style.

Kiedy zobaczę rezultaty nauki?

Nasza metoda skonstruowana jest w sposób, który pozwala robić oraz mierzyć postępy z tygodnia na tydzień, ale żeby zyskać swobodę w codziennej komunikacji potrzeba co najmniej roku nauki. Tyle samo czasu zajmuje solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury.

Jak często odbywają się zajęcia?

Większość zajęć odbywa się raz w tygodniu, ale istnieje możliwość odbycia bardziej intensywnego kursu, gdzie zamiast jednej, danego dnia robimy dwie lekcje. Z doświadczenia wiemy, że jest to skuteczniejszy i trwalszy sposób organizacji zajęć niż lekcje dwa razy w tygodniu z kilkudniowym odstępem.

Czy chcesz, żeby twoje dziecko z chęcią uczyło się angielskiego, potrafiło swobodnie rozmawiać i świetnie zdało egzaminy?

Zapisz dziecko na lekcję pokazową (bezpłatna) lub zadzwoń do nas jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Wypróbuj English King nawet jeśli twoje dziecko uczęszcza już na dodatkowe lekcje angielskiego, ale masz wątpliwości czy je kontynuować i nie jesteś zadowolony z efektów. Przekonasz się, że zajęcia w naszej szkole sprostają twoim oczekiwaniom. Lekcja pokazowa do niczego Cię nie zobowiązuje.

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Zajęcia języka angielskiego dla młodzieży (12 - 18 lat)

Tel. 781 562 348

Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00

info@englishking.pl

© 2020 LOGOS Jakub Pyclik. Wszelkie prawa zastrzeżone.